Płyn do higieny intymnej Abena (500ml)

29,50
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Płyn do higieny intymnej stosowany przy pessaroterapii Abena (500ml)
Płyn do higieny intymnej firmy Abena Polska jest bezzapachowy oraz posiada PH 3.5 regulowane za pomocą kwasu mlekowego. Produkt dedykowany jest dla skóry wrażliwej. Nie podrażnia i jest łagodny. Płyn Abena Polska ma kremową konsystencję i jest łatwy w spłukiwaniu. Może być również używany do pielęgnacji ran. Jest polecany w pessaroterapii do codziennej higieny ciała.
Skład: Woda, Sodium Cocoamphoacetate (mieszanina soli sodowych glicynianów kwasów tłuszczowych oleju kokosowego), kwas mlekowy, Glyceryl Laurate (monogliceryd kwasu laurynowego) oraz gliceryna.
Produkt posiada oznakowanie Skandynawskiego Znaku Ekologicznego, który zapewnia o najlepszym wyborze dla środowiska, połączonym z wysoką jakością produktu.
Płyn może być stosowany do mycia pessarów. 

Kwas mlekowy który jest zawarty w płynie do higieny intymnej Abena ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie kobiet. Kwas mlekowy wytwarzają bakterie z rodzaju Lactobacillus. To dzięki nim produkowany jest związek, który zapewnia utrzymanie odpowiedniego pH wydzieliny pochwowej, a także przyczynia się do ograniczenia nadmiernego wzrostu innych bakterii.

 

Producenci

  • logo Abena Polska Sp. z o.o.
  • logo Dr. Arabin GmbH & Co. KG
  • logo Les Laboratoires Gyneas
  • logo Med SSE System GmbH - Wielorazowe tampony CONTAM
  • logo PARKER Labs USA

Używamy plików cookies wyłącznie w celu prawidłowej realizacji zamówień. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zamknij