Krem/maść nawilżająca Actiderma pur

Actiderma Pur - maść parafinowa z gliceryną 75 ml
Actiderma Pur to maść parafinowa do stosowania w przypadku dolegliwości spowodowanych suchością skóry i błon śluzowych, w tym pochwy i zewnętrznych okolic intymnych. Dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Dobrze tolerowana przez osoby ze skłonnościami do alergii.
Maść powstała we Francji z wysoko oczyszczonych parafin o różnej strukturze molekularnej, wzbogacona o glicerynę, wazelinę i witaminę E.  (zgodnie z normą europejskiej Farmakopei) Hipoalergiczna zastępująca i uzupełniająca  naturalne natłuszczanie noworodków dzieci i dorosłych do stosowania w okolicach intymnych przy  bardzo wysuszonej skórze dodatkowo wspiera  leczenie  łuszczycy  i  AZS . Maść do systemowego leczenia menopauzy (HLM) lub naprzemiennie z estrogenowymi kremami lub globulkami dopochwowymi. Może być stosowana razem z globułkami uzupełniającymi prawidłową florę bakteryjną pochwy. Stosować kilka razy dziennie po myciu. Maść nie zawiera farmakologicznych substancji czynnych, w tym hormonów,  konserwantów, parabenów jak również substancji zapachowych, przetestowana dermatologicznie na Uniwersytecie w Lubece.
Do zastosowania w ginekologii, dermatologii, uroginekologii i pesaroterapii.
Actiderma Pur działa ochronnie oraz zapobiega infekcjom, otarciom i podrażnieniom. Cienka warstwa nałożonej maści, tworzy ochronę skóry przed patogenami, bakteriami i działaniem szkodliwych warunków zewnętrznych. Dzięki tym właściwościom, maść polecana jest do zastosowań profilaktycznych dla osób aktywnych fizycznie.
Nie stosować:
- w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników maści
- do oczu
- jako lubrykant z prezerwatywami lateksowymi (jedynie z prezerwatywami z polyuretanu i AT-10 )
Skład: płynna parafina, wazelina, parafina, gliceryna, octan tokoferolu.
Przechowywać maść w temperaturze do 22 C
 
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy

Producenci

  • logo Abena Polska Sp. z o.o.
  • logo Dr. Arabin GmbH & Co. KG
  • logo Les Laboratoires Gyneas
  • logo Med SSE System GmbH - Wielorazowe tampony CONTAM
  • logo PARKER Labs USA

Używamy plików cookies wyłącznie w celu prawidłowej realizacji zamówień. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zamknij