Mydło do mycia pessarów - Abena Liquid Soap 500 ml

12,50
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Abena Liquid 500 ml - mydło w płynie. Jest to kremowe mydło o miłym naturalnym zapachu, które nie zawiera sztucznych barwników ani perfum. Jest produkowane w standardzie medycznym. Dzięki temu produktowi, po umyciu pessara, skóra pozostaje nawilżona, a naturalny poziom nawilżenia jest utrzymany. Mydło Abena Liquid posiada oznakowanie Skandynawskiego Znaku Ekologicznego, który potwierdza, że produkt jest ekologiczny i został wykonany z najlepszej jakości składników. Mydło ma odczyn pH na poziomie 4,5, co czyni go łagodnym i bezpiecznym dla osób z wrażliwą skórą. Mydło może być stosowane do mycia pessarów. Po umyciu należy pessar dokładnie spłukać wodą.

Warto zwrócić uwagę na to, że Abena Liquid 500 ml to produkt, który został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowników. Dzięki łagodnej, nieperfumowanej formule, mydło jest idealne dla osób o delikatnej skórze, w tym również dla kobiet korzystających z pessarów. Produkt jest bardzo wydajny i posiada praktyczną pompkę, co ułatwia jego aplikację i zapewnia, że będzie służył przez dłuższy czas. Ponadto, Abena Liquid 500 ml to produkt ekologiczny, co oznacza, że jego stosowanie przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Dlatego też, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i komforcie podczas stosowania pessarów, a także na ochronie środowiska, Abena Liquid 500 ml to doskonały wybór dla Ciebie.

Mydło występuje w dwóch rodzajach opakowań. W opakowaniu o przekroju kwadratowym i w opakowaniu o przekroju okrągłym. Te opakowania są pokazane w aukcji mydła. Opakowanie o przekroju okrągłym z czasem zastąpi opakowanie o przekroju kwadratowym. Skład i jakość pozostaje taka sama.

Producenci

  • logo Abena Polska Sp. z o.o.
  • logo Dr. Arabin GmbH & Co. KG
  • logo Les Laboratoires Gyneas
  • logo Med SSE System GmbH - Wielorazowe tampony CONTAM
  • logo PARKER Labs USA

Używamy plików cookies wyłącznie w celu prawidłowej realizacji zamówień. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zamknij